• Producent - Trace Minerals: Suplementy i składniki mineralne

Od ponad 35 lat preparaty Trace Minerals są uznawane za pionierskie w dziedzinie jonowych pierwiastków śladowych. Marka dba  jakość oferowanych suplementów i składników mineralnych, a co za tym idzie ich skuteczność i bezpieczeństwo. Suplementy Trace Minerals charakteryzują się dostępnością w łatwych do przyswojenia przez organizm postaciach. Znajdziemy tu zarówno suplementy w postaci kropel, jak i w saszetkach przeznaczone do rozpuszczenia w wodzie.

Marka dba o jakość poprzez liczne certyfikaty, jak również precyzyjnie opracowane receptury. Oferowane suplementy są wolne od GMO i nie zawierają sztucznych dodatków poprawiających ich smak, kolor czy zapach. Czyste składy bez niepotrzebnych wypełniaczy przyczyniają się do zaufania, jakim darzą markę konsumenci na całym świecie.

Suplementy Trace Minerals: Sklep Santulan proponuje

Sklep Santulan to miejsce, w którym sposób szczególny dbamy o jakość oferowanych produktów. To od niej zależy zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów. W trosce o najwyższą jakość suplementów stawiamy na formuły znanych i cenionych producentów. Suplementy Trace Minerals zajmują ważne miejsce w asortymencie naszego Sklepu. Ich wybór to przede wszystkim inwestycja w swoje zdrowie – poprawę kondycji fizycznej i psychicznej organizmu oraz zwiększenie jego naturalnej odporności.

Osoby poszukujące najlepszych suplementów diety na rynku zachęcamy do zapoznania się z propozycjami Sklepu Santulan. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnej formuły dla Ciebie.