• Producent - Olejki eteryczne Tisserand Aromatherapy: Dla profesjonalistów i entuzjastów

Aromaterapia cieszy się coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących skutecznych, a zarazem bezpiecznych sposobów na odstresowanie, poprawę nastroju, a nawet wsparcie naturalnej odporności organizmu. Olejki eteryczne Tisserand Aromatherapy są dostępne na rynku od 1974 roku. Marka dostarcza wysokiej jakości preparaty dla profesjonalistów i entuzjastów. Uznaje się ją za jednego z pionierów w dziedzinie aromaterapii i dobrego samopoczucia.

Olejki eteryczne Tisserand Aromatherapy to wyroby w 100% czyste, wegańskie i ekologiczne. Są pozbawione parabenów oraz syntetycznych substancji zapachowych. Posiadają certyfikat The Vegan Society.

Santulan Sklep: Olejki eteryczne Tisserand Aromatherapy

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy wysokiej jakości olejki do aromaterapii. Marka Tisserand Aromatherapy zamuje ważne miejsce w naszym asortymencie. Oferowane olejki eteryczne powstają na bazie naturalnych surowców pochodzących od najlepszych dostawców. Olejki są mieszane w Wielkiej Brytanii przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. To stanowi najlepszą gwarancję ich jakości i skuteczności.

Osoby poszukujące wysokowydajnych, naturalnych olejków eterycznych w różnych postaciach zachęcamy do zapoznania się z produktami Tisserand Aromatheraby oferowanymi przez nasz sklep. Obok olejków dedykowanych do użytku z dyfuzorami makra oferuje również komfortowe w aplikacji olejki z aplikatorem kulkowym do nakładania bezpośrednio na skórę.