• Producent - Solgar: Suplementy z tradycją

Solgar to znany i ceniony producent witamin, minerałów i ziół. Marka posiada wieloletnią tradycję i bogate doświadczenie. Od początku swojej działalności wprowadziła na rynek ponad 400 produktów, z których każdy zyskał uznanie lekarzy, farmaceutów i pacjentów. Solgar oferuje wysokiej jakości suplementy bez recepty o faktycznym, prozdrowotnym wpływie na organizm. Suplementy Solgar są badane przy pomocy najnowocześniejszych metod, dzięki czemu producent gwarantuje ich skuteczność, a zarazem bezpieczeństwo stosowania.

Solgar to marka, która sfinansowała badania zależności między odżywianiem a chorobą. Wszystko po to, aby tworzyć doskonałe receptury. Jednocześnie firma stworzyła pierwszy na rynku suplementów diety ośrodek badań biochemicznych. Dzięki temu Solgar nie tylko produkuje witaminy, minerały i zioła, ale również analizuje ich wpływ na ludzki organizm. To pozwala na opracowywanie skutecznych receptur o optymalnej zawartości substancji aktywnych.

Santulan Sklep: Solgar – suplementy dla całej rodziny

Santulan to sklep, w którym staramy się oferować wyłącznie wysokiej jakości preparaty produkowane z surowców pochodzących od sprawdzonych dostawców. Ich wybór przekłada się na wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania witamin, minerałów oraz pozostałych suplementów diety. Marka Solagr zajmuje ważne miejsce w naszym asortymencie.

Suplementy Solgar to synonim jakości i gwarancja skuteczności. To kontrola na każdym etapie procesu produkcyjnego. To najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny.