• Probiotyki dla kobiet

Probiotyki dla kobiet to suplementy diety zawierające szczepy pożytecznych bakterii. Ich obecność w jelitach sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Mikroflora przewodu pokarmowego zapewnia prawidłową pracę jelit, dba o regularne wypróżnianie się i wspiera odporność organizmu. 

Naturalna mikroflora bakteryjna układu pokarmowego składa się przede wszystkim z szczepów bakterii Lactobacillus i Bifidobacterium. Dokładnie te szczepy bakterii są głównymi składnikami suplementów diety o działaniu probiotycznym. To pozwala na skuteczne uzupełnienie niedoboru tych pożytecznych drobnoustrojów w jelitach, a co za tym idzie odbudowę delikatnej równowagi flory bakteryjnej organizmu i przeciwdziałanie konsekwencją jej zaniku. Niezależnie od tego czy powodem jest leczenie antybiotykami, nieprawidłowa dieta czy stres. 

Probiotyki dla kobiet – Kiedy warto stosować?

Suplementację z wykorzystaniem preparatów probiotycznych dla kobiet warto rozważyć w każdej sytuacji, która sprzyja dysbiozie mikroflory jelitowej. Podstawowym wskazaniem do przyjmowania probiotyków jest antybiotykoterapia. Nie bez znaczenia dla flory bakteryjnej układu pokarmowego jest również żywność, którą spożywamy. Wysoko przetworzona żywność nie sprzyja zachowaniu równowagi mikroflory przewodu pokarmowego. Stres oraz niektóre jednostki chorobowe mogą się również przyczyniać do zaniku pożytecznej flory bakteryjnej. 

Odpowiednio dobrane preparaty probiotyczne dla kobiet pozwalają na odbudowę mikroflory przewodu pokarmowego i przywrócenie równowagi pracy całego organizmu. Ważne miejsce w probiotykach dla kobiet zajmują również preparaty ginekologiczne, których celem jest regulacja flory bakteryjnej pochwy.

Probiotyki dla kobiet – Nasza oferta 

Oferujemy wysokiej jakości probiotyki dla kobiet znanych i cenionych marek. Ich wybór to gwarancja skuteczności preparatów oraz bezpieczeństwa ich przyjmowania. Klientki zainteresowane wyborem preparatów probiotycznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze preparatu, który najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. 

Wszystkie preparaty znajdujące się w tej kategorii zostały stworzone z myślą o specyficznych potrzebach kobiet. Zawierają one wyselekcjonowane szczepy bakterii, których organizm kobiety potrzebuje najbardziej, w postaciach najlepiej przyswajalnych.