• Producent - Life Extension: Suplementy podnoszące komfort życia

Suplementy Life Extension określane są produktami marki premium. Cechuje je wysoka jakość, jaką producent uzyskuje wybierając wyłącznie wysokiej jakości surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców.  Bardzo ważna jest również formuła, która zapewnia efektywność suplementów oraz ich faktyczny wpływ na Twój organizm.

Life Extension to marka zaangażowana w badania nad chorobami i problemami zdrowotnymi pojawiającymi się wraz z wiekiem. Marka jako pierwsza na rynku rekomendowała:

-       - stosowanie niskiej dawki aspiryny jako formy ochrony przed zawałem serca,

-        - przyjmowanie koenzymu Q10 dla zachowania zdrowego serca,

-       - przyjmowanie kwasu omega-3 dla poprawy kondycji serca,

-       - podniesienie spożycia antyoksydantów w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Suplementy Life Extension posiadają jedne z najbardziej „czystych” składów na rynku. Formuły bazują na składnikach aktywnych. Są pozbawione sztucznych wypełniaczy oraz innych substancji o potencjalnie niekorzystnym wpływie na zdrowie i organizm człowieka.

Santulan Sklep: Sprawdź naszą ofertę na suplementy Life Extension

Santulan Sklep oferuje szeroki wybór suplementów Life Extension. Naszym Klientom dostarczamy najwyższej jakości preparaty z certyfikatem GMP. Powstają one na bazie wyłącznie wysokiej jakości surowców pozyskiwanych w sposób etyczny i ekologiczny od producentów z całego świata. Składniki, podobnie jak kompletne receptury LE są na bieżąco badane i weryfikowane pod kątem efektywności.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w jak najlepszym doborze suplementów do Twoich indywidualnych potrzeb.