• Producent - Kenay: Suplementy diety dla osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia

Zdrowy i aktywny tryb życia wymaga zbilansowanej diety i suplementacji. Kenay to firma specjalizująca się w imporcie, produkcji i dystrybucji suplementów diety. W trosce o zdrowie oraz dbanie o wysoką jakość codziennego życia marka dostarcza wyłącznie najwyższej jakości suplementy pochodzące od sprawdzonych producentów z całego świata.

Jako świadomy importer i dystrybutor Kenay weryfikuje oferowane suplementy pod kątem stosowanych przez producenta technologii, używanych do produkcji surowców oraz jakości produktu końcowego. Do oferty trafiają wyłącznie preparaty o potwierdzonym składzie i skuteczności. Suplementy Kenay to przede wszystkim formuły oparte o składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych, które szczycą się naturalnym i czystym składem. 

Kenay w Sklepie Santulan: Sprawdź naszą wspólną ofertę!

Dzięki współpracy z firmą Kenay możemy zapewnić naszym Klientom dostęp do najnowszych j najciekawszych produktów w dziedzinie suplementów diety. To dla nas niezwykle ważne, ponieważ jakość suplementów, po które sięgasz ma bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz jakość życia.

Osoby zainteresowane najnowszymi produktami z zakresu suplementacji diety oraz superfoods zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na suplementy Kenay. Posiadamy bogaty wybór preparatów o potwierdzonych właściwościach prozdrowotnych.