• Producent - Aura Herbals: Suplementy naturalne o prozdrowotnych właściwościach

Suplementy Aura Herbals powstają na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych składników pochodzących od najlepszych dostawców z Europy i całego świata. Marka od lat tworzy produkty bliskie naturze, co znajduje wyraz z składzie oferowanych preparatów oraz stężeniu składników aktywnych. Dodatkowym atutem suplementów Aura Herbals jest bardzo niska zawartość wypełniaczy, dzięki czemu oferowane wyroby są skuteczne i pozwalają w jak najprostszy sposób czerpać z dobrodziejstw natury. 

Preparaty Aura Herbals posiadają unikalne receptury. Kontrola odbywa się na każdym etapie produkcji. Marka dba o jakość i bezpieczeństwo dostarczanych wyrobów. W formule wzorcowej wymagane są wyniki analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. 

Santulan Sklep: Suplementy Aura Herbals w naszej ofercie 

Prozdrowotne produkty marki Aura Herbals są dostępne na rynku już od ponad 10 lat. Cechuje je przede wszystkim wysoka zawartość składników aktywnych oraz ich przyswajalność. Na uwagę zasługują naturalne i czyste składy bez sztucznych konserwantów i niepotrzebnych wypełniaczy. Suplementy Aura Herbals znajdziesz w naszym sklepie. Sklep Santulan bardzo świadomie buduje asortyment wybierając wyłącznie sprawdzone marki i producentów. To gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów. 

Osoby poszukujące wysokiej jakości naturalnych suplementów i preparatów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Stała współpraca z marką Aura Herbals pozwala nam dostarczać preparaty tego producenta w atrakcyjnych cenach.